Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Sektor střed: A S sever: L H E západ: U K P jih: C J B východ: M Z T

Naši příslušníci Zemské domobrany ze skupiny Nymburští Lvi Jarda s Ivonou, měli pracovní schůzku s veliteli Městské policie Nymburk vedenou v přátelské atmosféře s panem Tomášem Řehákem a dalšími jeho kolegy. Po ukončení schůzky a předání informací o konání občanské patroly ZD jsme pokračovali vykonáním řádné občanské patrolou po městě Nymburk (patrola byla vedena v intencích Zásad bezpečnostní dobrovolník a dalších zákonů ČR).

Hlídka byla posílena o členy skupin ze Středočeského kraje. Patrola byla zahájena ve 13 hodin a vedla okruhem: náměstí Přemyslovců, ulicemi Jízdecká, Na Příkopě, Palackého třída, Pod Eliškou a dále problémovými místy podél řeky Labe. K ukončení patroly došlo v 15 hodin v prostoru parkoviště Pod Eliškou.

I TY se můžeš přidat!